Oferta pracy

Menadżer ds. Wyposażenia i Narzędzi Pracy w Sklepach

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

W związku dynamicznym rozwojem Działu Organizacji Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Menadżer ds. Wyposażenia i Narzędzi Pracy w Sklepach.

Twoje zadania

  • Inicjowanie projektów, innowacji i działań optymalizujących elementy wyposażenia i narzędzia pracy w sklepach.
  • Prowadzenie projektów, testów oraz wdrożeń innowacji w zakresie elementów wyposażenia i narzędzi pracy w sklepach.
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów działalności sklepów, a w szczególności kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem elementów wyposażenia i narzędzi pracy dla sklepów.
  • Tworzenie i wdrażanie wytycznych oraz standardów pracy w obszarze zakupu oraz użytkowania wyposażenia sklepowego i narzędzi pracy.
  • Współpraca z dostawcami usług oraz elementów wyposażenia i narzędzi pracy dla sklepów.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie procesu wyboru, testowania i zakupu elementów wyposażenia i narzędzi pracy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu, koordynacji projektów i testów w obszarze wyposażenia i narzędzi pracy.
  • Doświadczenie w optymalizacji kosztów zakupu i użytkowania wyposażenia i narzędzi pracy.
  • Znajomość wybranej metodyki i narzędzi wspierających prowadzenie projektów.
  • Myślenie analityczne oraz bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych wspierających analizę i raportowanie.
  • Nastawienie na potrzeby klienta.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pracę w Centrali firmy w Katowicach przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Spotkania integracyjne.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Pakiet sportowy
  • Telefon służbowy
  • Zadaniowy czas pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 143 sklepy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy