Logo Pracuj.pl

Menadżer ds. Zarządzania i marketingu komór normobarycznych

AX TECHNOLOGY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

AX TECHNOLOGY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Modra 69

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie komorą normobaryczna oraz zespołem
  • Nawiązanie współpracy z klinikami rehabilitacyjnymi, klubami fitnes, gabinetami odnowy biologicznej, salonami SPA, salonami kosmetycznymi, gabinetami lekarskimi, szpitalami, klubami sportowymi, domami seniora
  • Obsługa Social mediów oraz google advertisement
  • Rozwój projektu (sieci komór normobarycznych)

Nasze wymagania

  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętność kierowania i planowania pracy zespołu
  • Mile widziana obsługa Social mediów oraz google advertisement
  • Mile widziane zainteresowanie medycyną oraz zdrowym trybem życia
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Nienormowany czas pracy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Premiowany system pracy
  • Docelowo zarządzanie siecią komór normobarycznych

O nas

AX-Med normobaryczna klinika zdrowia i młodości zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy - szczecin ul. Modra 69

Menadżer ds. Zarządzania i marketingu komór normobarycznych, Modra 69, Szczecin