Menadżer ds. Zarządzania Projektami

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

W związku dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Menadżer ds. Zarządzania Projektami.

Twoje zadania

  • Audyt stanu portfela projektów i KPI, raportowanie dotyczące portfela
  • Wspieranie zarządzania organizacją za pomocą informacji opartych na projektach, niezbędnych do podejmowania decyzji
  • Ciągłe doskonalenie projektów i standardów zgodnych z zarządzaniem ALDI Nord Project
  • Wsparcie dla metodologii i narzędzi
  • Współpraca międzynarodowa - aktywne uczestnictwo w społeczności ALDI Nord PMO
  • Wsparcie realizacji wymagań biznesowych takich jak pomysły, wnioski, projekty w celu konsolidacji

Nasze oczekiwania

  • Min. 3–letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami lub PMO
  • Doświadczenie w procesach sprzedaży i marketingu i/lub systemach ERP, zwłaszcza w branży detalicznej lub FMCG
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnej pracy projektowej
  • Doskonała znajomość MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Project, Jira, Confluence)
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie projektami, administracja)

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów
  • Zadaniowy czas pracy
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Telefon służbowy
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 140 sklepów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy