Oferta pracy

Menadżer Dworca Gdańsk Główny

PKP S.A.

PKP S.A.

Podwale Grodzkie 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w bieżącym utrzymaniu obiektu i zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi na dworcu,

  • bieżący kontakt z najemcami powierzchni komercyjnych,

  • pomoc w zakresie usprawnień organizacyjnych i technicznych,

  • wsparcie przy nadzorze nad realizacją umów (ochrona, sprzątanie, obsługa techniczna),

  • wsparcie w przygotowaniu do komercyjnego zagospodarowania powierzchni dworca,

  • udział w przekazywaniu oraz odbiorze wynajmowanych powierzchni dworca,

  • współpraca ze spółkami grupy PKP S.A. w zakresie zapewnienia właściwego wizerunku dworca,

  • współpraca z służbami mundurowymi oraz właściwymi terenowo organami administracji państwowej i samorządowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa,

  • współpraca z Wydziałem Najmu w zakresie działalności marketingowej na terenie dworca.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),

  • doświadczenie w obsłudze nieruchomości komercyjnych (chętnie wielkopowierzchniowych),

  • gotowość do pracy zmianowej w roli zastępcy obecnego menadżera dworca,

  • sprawna obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca w firmie z bogatymi tradycjami,

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku,

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza,

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.