Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Dywizji Aromaty i HoReCa

Zeelandia Sp.z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży dla kategorii Aromaty i HoReCa

  • pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą

  • zarządzanie relacjami biznesowymi z aktywnymi klientami

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem Handlowców

  • prowadzenie analiz sprzedaży dedykowanego portfolio produktowego

  • tworzenie strategii asortymentowej

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia poparte sukcesami na stanowisku Menedżera Sprzedaży lub Menedżera ds. Kluczowych Klientów w branży spożywczej

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność budowania relacji

  • umiejętność myślenia strategicznego, interpretowania trendów rynkowych

  • umiejętność koordynacji zadań / projektów międzynarodowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem rozwoju produktów piekarskich i cukierniczych

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • udział w wydarzeniach branżowych, szkolenia i dostęp do firmowego know-how

  • rynkowy poziom wynagrodzenia, system premiowy oraz benefity pracownicze

  • dobrą atmosferę pracy

  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne