Menadżer działu Kadr i Płac

Eurocash S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procesów kadrowo-płacowych.

  • Koordynowanie prac podległego zespołu (ok. 20 specjalistów) oraz odpowiedzialność za jakość obsługi spraw pracowniczych.

  • Optymalizacja pracy podległego zespołu, inicjowanie usprawnień i wprowadzanie nowych rozwiązań.

  • Zawieranie i rozwiązywanie stosunku pracy w imieniu pracodawcy.

  • Doradztwo w zakresie prawa kadrowo-płacowego.

  • Systematyczne monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy.

  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo- płacowym i Płatniku.

  • Zapewnienie terminowego i zgodnego z przepisami przygotowania sprawozdań oraz deklaracji (m.in. do US, GUS, ZUS, PFRON, PPK).

  • Nadzór nad legalizacją zatrudniania cudzoziemców.

  • Szkolenia przełożonych z przepisów prawa pracy oraz czasu pracy.

  • Współpraca ze związkami zawodowymi we wszystkich aspektach działalności spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji o złożonej strukturze.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem.

  • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

  • Chęć współpracy i proaktywne podejście do zmian oraz wprowadzania usprawnień.

  • Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi.

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni/tyg. pracy z biura w Komornikach k. Poznania, 2 dni/tyg. pracy zdalnej).

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej.

  • Samochód służbowy.

  • Ciekawe projekty i dużą dynamikę pracy.

  • Bogaty pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG)

Przewiń do profilu firmy