Menadżer Działu Obsługi Klienta B2C

HBHO firmie

Rekrutacja zdalna

HBH

Wichrowa 28

Poznań

HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
60-449 Poznań, ul. Wichrowa 28

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania nowo tworzonego Działu Obsługi Klienta B2C (3 – osobowy zespół) poprzez organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy konsultantów
  • Planowanie procesów obsługi klienta
  • Dbałość o właściwą realizację zaplanowanych procesów
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska konsultantów
  • Wprowadzenie oraz szkolenie nowych pracowników
  • Generowanie i analiza niezbędnych raportów
  • Współpraca ze służbami sprzedażowymi w organizacji

Oczekiwania:

  • Praktyczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku menedżerskim związanym z nadzorem nad niewielkim call center lub biurem obsługi klienta
  • Wiedza na temat procesów obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji
  • Wiedza na temat wyznaczania i realizacji celów zespołowych i indywidualnych
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office a w szczególności Excel
  • Doświadczenie w obsłudze dowolnego systemu CRM
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i korespondencję pisemną

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wsparcie doświadczonego managementu,
  • Możliwość samodzielnej i kreatywnej pracy
  • Życzliwość zespołu i bardzo pozytywną atmosferę pracy
  • Pakiety medyczne i Multisport

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami,
nadesłanych ofert nie zwracamy.

Klikając przycisk aplikuj wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy