Logo Pracuj.pl

Menadżer Działu/ Salonu Sprzedaży

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Makuszyńskiego 74/76

Północ

Częstochowa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działem sprzedaży, aktywny udział w spotkaniach z zespołem
  • bieżący nadzór nad planami sprzedażowymi samochodów
  • efektywne wykorzystanie potencjału poprzez odpowiednie planowanie pracy zespołu handlowego
  • realizacja wyznaczonych celów i kluczowych wskaźników we wszystkich obszarach odpowiedzialności
  • utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi Klienta zgodnych z filozofią marki
  • reprezentowanie Firmy podczas eventów
  • monitorowanie pracy, wsparcie i motywowanie podległego zespołu w kwestiach sprzedażowych
  • zapewnienie i nadzór nad spełnieniem wymaganego poziomu obsługi Klientów
  • organizacja i nadzór nad głównymi procesami oraz zapewnienie ich przebiegu zgodnie ze standardami marki
  • współpraca z innymi działami Firmy
  • przygotowywanie raportów i zestawień dla Przełożonych

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, zdobyte w pracy w salonie samochodowym
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • doskonale rozwinięte umiejętności organizacyjne, handlowe i negocjacyjne
  • umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientami i Współpracownikami
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta oraz podejmowania szybkich, trafnych decyzji
  • nienaganna kultura osobista, cierpliwość
  • umiejętność pracy w organizacji opartej o standardy, procesy i wskaźniki efektywności
  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office, mile widziana znajomość oprogramowania AutoStacja, AutoTeam
  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego doskonalenia
  • dostęp do systemu szkoleń
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz kart sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Menadżer Działu/ Salonu Sprzedaży, Makuszyńskiego 74/76, Północ, Częstochowa