Oferta pracy

Menadżer działu Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedaży

  • Rozwój kompetencji podległych pracowników

  • Rozwiązywanie problemów, wprowadzanie zmian i nowelizacji w strukturach działu handlowego

  • Raportowanie i współpraca z Zarządem Firmy

  • Prowadzenie negocjacji z dużymi Partnerami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku, w firmie o profilu technicznym

  • Kreatywność, w rozwiązywaniu problemów i szukaniu nowelizacji w dziale handlowym

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Nastawianie na cel

  • Umiejętność budowania relacji z podległym zespołem

  • Umiejętność budowania relacji z Menadżerami działów współpracujących

  • Umiejętności szkoleniowe i znajomość zasad coachingu

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego minimum B2

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę na czas nieograniczony ( po okresie próbnym )

  • Podstawę w wysokości 5000 brutto plus wysokie premie za realizację celów

  • Szkolenia, ustaloną ścieżkę kariery

  • Dużą swobodę działania, wdrażanie własnych pomysłów rozwijających sprzedaż

  • Dostęp do nowych technologii

Klient Pracuj.pl

Rekrutacja prowadzona jest dla dużej firmy produkcyjno-handlowej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy