Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer finansów i administracji / Financial Manager

Rent like home sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpracą z zarządem spółki w zakresie zarządzania finansami, analizą wyni-ków, szukania możliwości poprawy efektywności sprzedaży i działań marketingu

  • Nadzór nad pracą zespołu finansowo administracyjnego

  • Terminowe dostarczanie raportów finansowych na potrzeby zarządu oraz raportowa-niem statutowym

  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją budżetu firmy

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi – doradcami księgowymi, kancelarią prawną i bankami

  • Szkolenie pracowników w zakresie finansów i administracji

  • Udział w projektach strategicznych obszaru Finansowego oraz całej organizacji (m.in. wdrożenia nowych systemów/aplikacji)

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub rachunkowości

  • Posiadasz przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy związanej z finansami przedsiębiorstw

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i wyznaczaniu celów młodszym kolegom

  • Twój angielski pozwala Ci na swobodną komunikację

  • Lubisz i bardzo dobrze potrafisz obsługiwać Excel’a

  • Posiadasz umiejętność przygotowywania raportów zarządczych na potrzeby managerów różnych szczebli, wyciągania i prezentacji wniosków

  • Dobrze radzisz sobie z zadaniami wymagającymi dokładności i skrupulatności

To oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Ciekawe i ambitne zadania w szybko rozwijającej się firmie

  • Dużą autonomie działania

  • Wsparcie zespołu i Zarządu firmy

Rent like home sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów rynku obsługi wynajmu krótkoterminowego w Polsce. Dzięki silnej i rozpoznawalnej marce wśród klientów, prężnie rozwijamy naszą ofertę, z każdym rokiem rozszerzając portfel naszych apartamentów o nowe lokalizacje. Obecnie posiadamy biura w Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Kołobrzegu.

W codziennej pracy stawiamy na innowacyjność i szybkość działania – podejmujemy decyzje w oparciu o nieustanne dążenie do doskonalenia naszych procesów firmowych i kompetencji naszego zespołu. Pracujemy w płaskiej strukturze i oferujemy możliwości rozwoju i przy tym świetną atmosferę pracy.

Obecnie poszukujemy Managera Finansów i Administracji, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie i obejmie swoim nadzorem wszystkie aspekty z obszaru finansów, administracji i kontrolingu.

Przewiń do profilu firmy