Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FIRMA JOSE

Menadżer Firmy Produkcyjnej

FIRMA JOSEO firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań i prac związanych z przygotowaniem nowych produktów do sprzedaży

  • Weryfikacja poprawności założeń technicznych i technologicznych nowo wprowadzanych produktów i ich kompatybilności z możliwościami produkcyjnymi zakładu

  • Koordynowanie pracy poszczególnych osób zaangażowanych w proces NPD oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji odnośnie wymogów jakościowych i technicznych

  • Ustalanie harmonogramu uruchomienia nowego produktu i komunikowanie o kolejnych terminach procesu w zdefiniowanych cyklach z uczestnictwem osób zaangażowanych w projekt

  • Ścisła współpraca z działami: R&D, Jakość, Produkcji, Zakupów, Logistyki, Kontrolingu, Sprzedaży oraz naszymi Partnerami handlowymi

  • Regularne wizyty w zakładzie produkcyjnym

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej dla nowych produktów

  • Organizacja imprez targowych

  • Uczestnictwo w przygotowaniu budżetu i kontrola jego wykonania

  • Kreowanie planu marketingowego i portfolio produktów

  • Analiza wiodących trendów i konkurencji

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie promocji marki

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: marketing / ekonomia/ zarządzanie projektami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami

  • Znajomość języka niemieckiego – dodatkowy atut

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność, systematyczność

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne – umiejętność budowania relacji i efektywnego funkcjonowania w złożonych strukturach organizacyjnych

  • Kompetencje analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego