Oferta pracy

Menadżer Grupy Agentów

Compensa TU na Życie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży poprzez budowanie długotrwałych relacji z agentami ubezpieczeniowymi

  • Zarządzanie zespołem Agentów Ubezpieczeniowych

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych

  • Kontrola jakości zawieranych umów ubezpieczenia

  • Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów

  • Raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych lub życiowych

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem agentów ubezpieczeniowych

  • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń majątkowych oraz agentów ubezpieczeniowych

  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych i na życie będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Orientacja na cel

  • Mobilność, umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość zakupu karnetu sportowego

  • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin

  • Możliwość rozwoju sprzedaży własnej

  • Dostęp do narzędzia umożliwiającego realizację celów

  • Wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od poziomu realizacji celów

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanym, międzynarodowym Towarzystwie Ubezpieczeniowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Chcesz mieć większy udziałw rozwoju firmy i poszerzyć swoje umiejętności?

Global Assistance Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. W chwili obecnej spółki z grupy Global Assistance mają swoje siedziby w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz w Polsce.

Global Assistance Polska odpowiada za operacyjne zarządzanie pionem Assistance w obszarze obsługi Towarzystw Ubezpieczeniowych z Grupy VIG, jak i za świadczenie usług Assistance dla klientów spoza Grupy.

Przewiń do profilu firmy