Menadżer Hostelu - Obiektu

Ster Ewa Bigosz-Lassota i Piotr Wiśniewski Spółka JawnaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy wyjątkowym obiektem, bo jedynym hostelem na wodzie w Krakowie z piękną kawiarnią na górnym pokładzie :) Hostel powstał w 2010 r. i do tej pory cały czas się rozwija by podnosić komfort i zadowolenie naszych gości. U nas praca nie jest nudna chociażby ze względu na miejsce i widoki :)

Osoba na stanowisku menadżera będzie mieć za zadanie zarządzać całym obiektem pod kątem kadrowym, finansowym oraz wyglądu całego obiektu.

Główne obowiązki:

  • Organizacja i nadzorowanie działania obiektu
  • Układanie grafiku
  • Wprowadzanie zmian/ulepszeń
  • Organizacja pracy, motywowanie pracowników
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Tworzenie ofert, sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych
  • Pilnowanie prezencji, standardu oraz czystości obiektu
  • "Zamykanie" miesiąca
  • Obsługa gości

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub branży hotelarskiej
  • Zaangażowania, kreatywności, dyspozycyjności
  • Zdolności do pracy pod presją czasu i stresu
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenia min. Średniego pełnego

Oferujemy:

  • Wprowadzenie i szkolenie
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe
  • Możliwość własnego rozwoju (szkolenia itp.)
  • Piękne widoki :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy