Logo Pracuj.pl

Menadżer HR

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.O firmie

  • Zbąszynek
    Zbąszynek, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów i strategii biznesowych firmy w obszarze zasobów ludzkich,
  • prowadzenie i zarządzanie projektami z obszarów HR,
  • prowadzenie efektywnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • organizowanie programów szkoleń wewnętrznych oraz współpraca z firmami szkoleniowymi (analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie w odniesieniu do potrzeb szkoleniowych, koordynacja przebiegu szkoleń),
  • doskonalenie procesów HR w takich obszarach jak: rozwój, rekrutacja, komunikacja wewnętrzna,
  • zarządzanie procesami związanymi z rekrutacją, adaptacją nowych pracowników,
  • wprowadzanie w firmie nowych inicjatyw i rozwiązań,
  • bieżąca analiza danych z obszaru HR,
  • budowanie kultury organizacyjnej poprzez promowanie wartości firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz kierowałeś zespołem,
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia itp.),
  • znasz przepisy prawa pracy,
  • odznaczasz się bardzo dobrą organizacją pracy, inicjatywą i skutecznością w działaniu,
  • cechujesz się otwartością i umiejętnościami pracy w zespole,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie + premia,
  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),
  • rozwój kompetencji poprzez szkolenia,
  • benefity pracownicze,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa i posiadamy około 150 Delikatesów.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Menadżer HR, Zbąszynek