Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Kampanii CRM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy
    w Departamencie Relacji z Klientami na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: CRM/03/2015

    Podstawowe zadania:

    • planowanie, przygotowanie i wdrażanie kampanii CRM,
    • nadzór nad przebiegiem prowadzonych kampanii,
    • tworzenie koncepcji nowych kampanii,
    • ustalanie i optymalizacja kryteriów selekcji Klientów do kampanii CRM,
    • planowanie działań CRM w obszarze zarządzania doświadczeniami Klientów,
    • planowanie i zarządzanie bezpośrednią komunikacją do Klienta w ramach CRM,
    • współpraca z zewnętrznymi partnerami,
    • definiowanie wymagań biznesowych w ramach rozwoju aplikacji wspierających zarządzanie relacjami z Klientami,
    • udział w projektach związanych z obszarem CRM.

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, marketing),
    • znajomość tematyki retencji i aktywizacji Klientów,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • dokładność i dbałość o szczegóły.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej,
    • umiejętność definiowania potrzeb analitycznych,
    • znajomość systemów klasy CRM.

    Wybranym osobom oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, PPE),
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy,
    • pracę w siedzibie Spółki w centrum Warszawy.

    Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować klikając Aplikuj Teraz

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych dobrowolnie udostępnionych przeze mnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52. Poinformowano mnie o prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Poinformowano mnie,  że dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.