Logo Pracuj.pl

Menadżer Kategorii / Category Manager

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • Cigacice (pow. zielonogórski)
    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Czy chciałbyś zostać częścią odnoszącego sukcesy i cieszącego się doskonałą reputacją zespołu zaopatrzeniowego? Twoja praca na tym stanowisku miała by bezpośredni wpływ na przyszłość, ponieważ energia i surowce są naszymi kluczowymi punktami w zakresie redukcji CO2 i zrównoważonego rozwoju.

Kim jesteśmy

Obejmując pozycję Menadżera Kategorii dołączysz do zespołu Hot End, odpowiedzialnego za pozyskiwanie i kontraktowanie surowców kupowanych specjalnie do procesu produkcji wełny skalnej ROCKWOOL.

Jesteśmy ośmioosobowym zespołem, pracującym w różnych miejscach Europy, a dziś szukamy osoby, która będzie zlokalizowana w Cigacicach. Chociaż, jak wszystkie inne miejsca pracy, zmagamy się z COVID-19, tworzymy bardzo ciepły i zgrany zespół. Lubimy się spotykać – teraz – wirtualnie, ale wcześniej często podróżowaliśmy razem i nie możemy się doczekać, kiedy zrobimy to ponownie. Wszyscy doskonale znamy też procesy, dostawców i aplikacje ROCKWOOL w różnych kategoriach i krajach.

Twoja rola

„ROCKWOOL ma wyjątkowe produkty i zastosowania. Twoim zadaniem będzie zrozumienie nie tylko ich, ale także tego, jaki wpływ na proces szukania oszczędności może mieć Twoje nieszablonowe myślenie. Sprawy toczą się szybko, więc ta praca nigdy się nie nudzi. To fantastyczne.”

Margit Edwards, Dyrektor ds. Kategorii, Hot End Materials.

Jako nasz nowy Menedżer Kategorii będziesz odpowiedzialny za gazy techniczne, kwestie energetyczne i tlen, wspierając zespół ROCKWOOL Energy. Zarządzając tą kategorią, będziesz odpowiedzialny za strategię, kontrakty i kontakty z dostawcami. Będziesz także wsparciem dla innych menedżerów kategorii, regionalnych specjalistów ds. zakupów i interesariuszy, takich jak fabryki lub kierownictwo wyższego szczebla.

Z czasem Twoje zadania mogą się zmienić, ale na początku będziesz:

- Budować i utrzymywać relacje z dostawcami z kluczowych kategorii

- Realizować strategię poprzez prowadzenie działań, które wnoszą wartość dla biznesu

- Identyfikować nowe możliwości, śledzić postępy w ich testowaniu i oraz wdrażaniu

- Identyfikować ryzyka i opracowywać plany ich ograniczania oraz kierować wdrażaniem tych planów w fabrykach ROCKWOOL

- Monitorować rozwój rynku i informować o ważnych zmianach interesariuszy, w celu zrozumienia ich pełnego wpływu na biznes

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która jest otwarta na nowe kategorie i kreatywne myślenie. Zachowuje pewność siebie podczas negocjacji i kontaktów z interesariuszami oraz wykorzystuje swoje doskonałe umiejętności komunikacyjne do pracy w całej organizacji. Ponadto, chociaż jest silnym graczem zespołowym, nie przeszkadza jej, gdy menedżer i członkowie zespołu są rozproszeni po różnych krajach i jest gotowa do samodzielnego przejęcia odpowiedzialności.

Ponadto szukamy osoby, która:

- Posiada 3-4-letnie doświadczenie w obszarze zakupów (zawieranie umów, negocjacje i przetargi)

- Miała pewne kontakty z rynkiem energii, np., zajmowała się zakupem gazu ziemnego i energii elektrycznej na ternie Europy

- Ma doświadczenie z platformami zakupowymi online (np. dotyczącymi RFQs)

- Biegle zna język angielski

- Jest przyzwyczajona do pracy w zmiennych warunkach i ramach czasowych

- Posiada zaawansowaną znajomość programów Excel i PowerPoint

To oferujemy

Na tym stanowisku będziesz szukać nowych rozwiązań, nowych materiałów i nowych dostawców. Wiąże się to z dużą odpowiedzialnością, ale to także doskonała możliwość zdobycia doświadczenia w nowym obszarze zakupowym.

Niezależnie od tego, czy będziesz potrzebować pomocy wyspecjalizowanych technicznie kolegów, którzy wiedzą wszystko o naszej branży, czy też kolegów z dużym doświadczeniem handlowym – w ROCKWOOL znajdziesz bogactwo wiedzy, którą nieustannie wymieniamy. To jest prawdziwa siła naszego zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Brzmi interesująco?

Jeśli zainteresowała Cię ta rola i miałbyś/miałabyś więcej szczegółowych pytań, możesz skontaktować się z Margit Edwards pod nr tel. +44 7525 991550 lub poprzez e-mail: [email protected].

Rozmowa kwalifikacyjna

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim poprzez poniższy link.

Uprzedzamy, że rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w języku angielskim.

Menadżer Kategorii / Category Manager, Cigacice (pow. zielonogórski)