Menadżer kategorii produktów branża hepac kategoria: klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja, systemy hepac

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami, ustalanie ramowych warunków współpracy oraz zawieranie umów handlowych

  • Kształtowanie oferty przypisanych produktów

  • Budowanie polityki w zakresie cen sprzedaży z uwzględnieniem segmentu klienta i kanału sprzedaży

  • Odpowiedzialność za sprzedaż, marżę oraz rotację magazynową produktów ze swojej grupy asortymentowej

  • Współpraca z segmentami sprzedaży w procesie obsługi zapytań klientów

  • Współpraca ze Specjalistami ds. zakupów, działem logistyki i punktami sprzedaży

  • Analizowanie i agregowanie danych związanych z rynkiem dostawców i produktów z branży

  • Koordynowanie akcji promocyjnych i marketingowych dotyczących produktów

  • Sporządzanie raportów oraz tworzenie i doskonalenie narzędzi analitycznych

  • Prowadzenie i uczestniczenie w projektach rozwojowych dotyczących całej organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymagany poziom to minimum B2 umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Znajomość asortymentu z grup: OZE, klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja, systemy stalowe, systemy miedziane

  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami i/lub klientami z branży hepac

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość excel

  • Skuteczność w prowadzeniu negocjacji zakupowych

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w prowadzeniu prezentacji, negocjacji, spotkań i warsztatów oraz wystąpień publicznych przed dużym audytorium, w tym również w języku angielskim

  • Umiejętności analityczne oraz zarządzania projektami

  • Przedsiębiorczość i zorientowanie na cele biznesowe

To oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia i warsztaty

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy

  • Telefon i laptop

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Onninen Sp. z o. o.

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przewiń do profilu firmy