Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menadżer Kategorii Zakupowych - Marketing i Wsparcie Biznesu

VECTRA S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer
Do dynamicznie rozwijającego się Działu Zakupów największego operatora telewizji kablowej w Polsce poszukujemy Menadżera Kategorii Zakupowej z doświadczeniem w zakresie kategorii związanych z marketingiem i wsparciem biznesu. Menadżer Kategorii Zakupowej w Grupie Vectra będzie odpowiedzialny za realizowanie zakupów we współpracy z innymi działami w organizacji.

Główną rolą Menadżera Kategorii Zakupowej w Grupie Vectra będzie generowanie oszczędności poprzez angażowanie się w cały proces zakupowy od fazy planowania aż do wyboru dostawcy. Dlatego szukamy osób, które mają przedsiębiorcze i proaktywne podejście do zakupów oraz doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych w kategoriach związanych z marketingiem i wsparciem biznesu, w tym między innymi w negocjowaniu umów z agencjami kreatywnymi i domami mediowymi, zakupie reklamy ATL (TV, radio, prasa, internet), przygotowywaniu materiałów reklamowych (druk), zakupie usług PR, zakupie usług pocztowych i kurierskich, zakupie usług doradczych i ubezpieczeń.
MENADŻER KATEGORII
ZAKUPOWYCH MARKETING
I WSPARCIE BIZNESU
(Senior Category Manager)

Zakres obowiązków / zadania do realizacji:

  • Odpowiedzialność za generowanie oszczędności w podległych kategoriach zakupowych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Identyfikacja dźwigni zakupowych i opracowywanie długoterminowych strategii dla kategorii zakupowych;
  • Analiza danych i informacji rynkowych w celu określania trendów rynkowych i konsumenckich;
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym pozyskiwanie i analiza informacji o rynku dostawców (przychody, rentowność, standing finansowy, udział w rynku) oraz budowanie relacji z dostawcami;
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje) związanych tematycznie z zarządzanymi kategoriami zakupowymi;
  • Analizy wydatków wewnętrznych oraz dotychczasowych praktyk i procesów zakupowych;
  • Wsparcie działów merytorycznych w szacowaniu kosztów na etapie procesu budżetowego;
  • Opracowywanie planu zakupów w podległych kategoriach zakupowych;
  • Współpraca z pracownikami z działów merytorycznych w całym procesie zakupowym w ramach tandemu zakupowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakupach, w tym 3 lata w sourcingu strategicznym i bardzo dobra znajomość technik zakupowych;
  • Udokumentowanych osiągnięć w zakresie generowanych oszczędności;
  • Bardzo dobrej znajomości rynku dostawców dla przynajmniej jednej z następujących kategorii zakupowych: zakup usług agencji kreatywnych, zakup reklamy ATL (TV, radio, prasa, internet), przygotowywanie materiałów reklamowych (druk), zakup usług PR, zakup usług pocztowych i kurierskich, zakup usług doradczych i ubezpieczeń;
  • Wiedzy technicznej z zakresu przypisanych kategorii zakupowych;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności pracy w interdyscyplinarnych zespołach;
  • Umiejętności pozyskiwania i szybkiej analizy danych;
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji cenowych i asortymentowych;
  • Umiejętności myślenia strategicznego i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Zorientowania na wyniki;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych;
  • Znajomości zakupowych narzędzi informatycznych;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego.

Co oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań,
  • Możliwość wpływu na nowo powstające procesy dla zakupów,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przestrzeń na wdrażanie własnych inicjatyw.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów, zgłoś swoją kandydaturę

Ogłoszenie archiwalne