Oferta pracy

Menadżer Kliniki

APV.EU sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego klienta, prywatnej kliniki stomatologicznej klasy premium, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Planowanie, organizowanie, ocena i kontrola zgodności z procedurami pracy poszczególnych działów kliniki (m.in. recepcja, asystenci, koordynatorzy pacjenta, lekarze, dział IT, księgowość)
  • Współtworzenie strategii rozwoju firmy
  • Generowanie zysku dla organizacji poprzez zarządzanie zespołem osób, których zadaniem jest obsługa klienta oraz pacjenta na możliwie najwyższym poziomie jakości
  • Konstruowanie harmonogramu urlopów wypoczynkowych dla całego personelu kliniki oraz nadzór nad planem urlopów i zastępstw
  • Kontaktowanie się z biurem rachunkowym w sprawach pracowniczych
  • Kompletowanie dokumentów personalnych pracowników zgodnie z wymogami prawa w tym zakresie
  • Wypłacanie wynagrodzeń oraz dopełnianie wszystkich formalności według wytycznych biura rachunkowego
  • Koordynacja grafików personelu kliniki
  • Odpowiedzialność za rozliczenia zewnętrzne i wewnętrzne (m.in. faktury, rachunki, prowizje dla pracowników)
  • Prowadzenie spraw administracyjnych
  • Koordynacja działań reklamowych i marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla zarządu

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w branży medycznej lub branży oferującej usługi premium
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli biznesowych
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz zorientowanie na realizację celów biznesowych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Kartę Multisport
  • Zniżki pracownicze na leczenie w klinice
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym, pełnym wyzwań stanowisku
  • Współpracę z firmą o niekorporacyjnym, rodzinnym charakterze

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy