Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Logistyki

BLUE OCEAN sp. z o.o.

  • Wypędy (pow. pruszkowski)

    Wypędy (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie logistyką firmy w tym magazynem i transportem

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Kontrola nad obowiązującymi procedurami oraz przepływem dokumentów

  • Zarządzanie procesem przyjmowania towarów pod względem jakościowym i ilościowym

  • Wyznaczanie lokalizacji dla nowych produktów oraz optymalizacje istniejących

  • Zarządzanie procesem reklamacji

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi

  • Optymalizacja kosztów związanych z transportem oraz działaniem magazynu

  • Tworzenie i wdrażanie nowych procedur

  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

  • Nadzór nad procesem pakowania i wysyłki towarów

  • Przygotowywanie raportów dla zarządu

  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych (folie, kartony, taśmy itd.)

  • Wyjaśnianie braków na magazynie i w wysyłkach

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisko w firmie handlowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość i doświadczenie w wdrażaniu systemu WMS

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Wykształcenie logistyczne będzie atutem

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Znajomość przepisów BHP

To oferujemy

  • Stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Prace jednozmianową w nowoczesnym magazynie z wysokim składem

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Rabat pracowniczy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem artykułów dziecięcych i zabawek. W swoim portfolio posiadamy ponad 20 światowych marek. Sprzedajemy produkty wyjątkowe, nietuzinkowe i wysokiej jakości.

Przewiń do profilu firmy