Oferta pracy

Menadżer marketingu internetowego

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o.O firmie

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o.

Hutnicza 3

Gdynia

Wydawnictwo Operon poszukuje pracownika na stanowisko:

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • współtworzenie nowych rozwiązań dla klienta i zarządzanie projektem wdrożenia
  • współtworzenie strategii komunikacji
  • planowanie i wdrażanie działań SEO, Adwords, Social media, kampanii marketingowych w sieci
  • badanie efektywności podejmowanych działań
  • tworzenie i zarządzanie budżetem projektów

O Tobie

  • jesteś samodzielny, lubisz działania wymagające inicjatywy, szukasz nowych pomysłów i rozwiązań
  • utożsamiasz się z filozofią CEM i jesteś zorientowany na potrzeby klientów
  • masz doświadczenie w pracy w planowaniu i koordynowaniu projektów marketingowych
  • potrafisz wykorzystywać potencjał nowych technologii
  • bardzo dobrze rozumiesz procesy biznesowe

Jeśli podoba Ci się to, co właśnie czytasz i masz wrażenie, że piszemy o Tobie,
być może jesteś kimś, kogo szukamy.

Kilka słów o tym, czego jeszcze od Ciebie oczekujemy

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów marketingu internetowego
  • dojrzałości
  • umiejętność analitycznych
  • otwartości na nowości
  • umiejętności wyciągania wniosków

Czego możesz się spodziewać?

  • dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy, które wspiera kreatywność i samodzielność w doświadczonej i uznanej na rynku firmie
  • możliwości rozwoju oraz samodoskonalenie poprzez podejmowanie trudnych wyzwań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy