Oferta pracy

Menadżer marketingu

CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CLEVELL AI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sobieskiego

Katowice

Dzień dobry!

Do naszej grupy: INQOO IT, INQOO BUSINESS oraz Clevell AI poszukujemy na zastępstwo doświadczonego menadżera marketingu. Nasze firmy, INQOO IT i INQOO BUSINESS od lat działają na rynku firm szkoleniowych, kształcąc za pomocą innowacyjnych metod przyszłych specjalistów branży IT oraz w zakresie doradztwa, edukacji i poszerzania kompetencji społecznych – oferując szkolenia produkcyjne, sprzedażowe, biznesowe i managerskie. Firma Clevell AI stanowi natomiast odpowiedź na wzrastające potrzeby ze strony firm i instytucji w zakresie bezpieczeństwa poprzez dostarczanie na rynek urządzeń – kamer termowizyjnych, wspomaganych sztuczną inteligencją.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firm INQOO IT, INQOO BUSINESS oraz Clevell AI.
  • Monitoring i analiza efektywności przeprowadzanych działań.
  • Zarządzanie zespołem marketingowym.
  • Zarządzanie budżetem marketingowym firmy.
  • Dbanie o rozwój i wizerunek marki.
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych online oraz offline.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie min. 3-letnie jako menedżer marketingu w agencji marketingowej lub firmie IT.
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych.
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem marketingowym o różnych specjalizacjach: copywriter, graphic designer, video editor, social media specialist.
  • Znajomości narzędzi analitycznych.
  • Zaangażowania, otwartego umysłu i pozytywnego nastawienia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o zastępstwo.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowice (ul. Jana Sobieskiego).
  • Miłą atmosferę, otwartą komunikację oraz przyjazną kulturę pracy.
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez CLEVELL AI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice, w celu udziału w rekrutacji dotyczącej stanowiska “Specjalista ds. sprzedaży produktów EDGE-AI” oraz przyszłych rekrutacji o takim samym lub zbliżonym profilu(przy czym nie dłużej niż przez okres dwóch lat)

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy