Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Obiektu oraz Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcin Bobało Kwatery dla Firm

    Kwatery dla Firm w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy w centrali firmy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Budowanie długotrwałych relacji,
    • Doradztwo i oferowanie dedykowanych rozwiązań w zakresie usług prowadzonych przez firmę,
    • Realizacja planu sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy,
    • Bieżąca obsługa aktywnych klientów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelowej,
    • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy,
    • Umiejętność planowania własnej pracy oraz delegowanego zespołu pracowników,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Obsługa pakietu Office,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
    • Przejrzystą ścieżkę kariery - możliwość awansu,
    • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.kwaterydlafirm.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)