Oferta pracy

Menadżer Obsługi Inwestycji

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży w ujęciu ilościowym i wartościowym.

  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych, przetargów oraz analizowanie rynku pod kątem pojawiających się nowych trendów wzorniczych.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi klientami, w tym biurami projektowymi, inwestorami, wykonawcami działającymi w obszarze obsługi inwestycji.

  • Nadzorowanie realizacji dostaw wyrobów spółki na potrzeby pozyskanych inwestycji.

  • Sporządzanie umów handlowych w tym sporządzanie umów w przypadku realizacji niestandardowych projektów budowlanych, realizacji kontraktów z architektami, pośrednikami i firmami wykonawczymi.

  • Zlecanie i nadzorowanie przygotowania projektów pomieszczeń z wykorzystaniem wyrobów Ceramiki Paradyż architektom współpracującym z firmą.

  • Identyfikowanie potrzeb odbiorów i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Analiza działań konkurencji.

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla architektów, projektantów i przedstawicieli handlowych dealerów.

  • Przygotowywanie analiz i raportów dla potrzeb wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - preferowany profil: ekonomia, zarządzanie i marketing, budownictwo

  • Doświadczenie w obszarze w branży budowlanej – Przedstawiciel handlowy

  • Umiejętność obsługi programów: Word, Excel, Power Point, Outlook na poziomie zaawansowanym.

  • Komunikatywność i innowacyjność.

  • Umiejętność negocjacji.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

  • Multipakiety sportowe Ok System.

  • Karta przedpłacona nawet 550 zł netto kwartalnie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. Trade Marketingu.

Szukamy osoby, której powierzymy planowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie działań marketingowych wspierających sprzedaż na wyznaczonych rynkach.

Przewiń do profilu firmy