Logo Pracuj.pl

Menadżer Obszaru ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Nationale-NederlandenO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych, które będą skrojone na miarę. Nasi klienci lubią czuć się bezpiecznie. A kto nie lubi?
  • Działanie. Twoje wyniki będą zależne od efektów i zaangażowania, dlatego opłaci Ci się aktywnie pozyskiwać klientów z segmentu MSP (u nas wynagrodzenie nie ma górnego limitu!)
  • Łączenie tego, co lubisz najbardziej, czyli aktywnego docierania do klientów, z krótkimi chwilami, kiedy trzeba zejść na ziemię i przygotować dokumentację.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden wśród klientów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń grupowych do klientów MSP
  • Lubisz i wiesz jak pozyskiwać klientów biznesowych, prawda?
  • Doskonale planujesz swoją pracę i nie wyobrażasz sobie siedzieć 8 godzin za biurkiem…
  • Otwartość na pracę w terenie i częste podróże samochodem – prawo jazdy kat. B jest w naszej pracy niezbędne!

To oferujemy

  • Max! Czyli ile… ? Sprawdź! Oprócz stałego wynagrodzenia oferujemy również premie bez górnego limitu,
  • To, co Ci się na pewno przyda: samochód, karta flotowa, laptop, telefon komórkowy – możesz liczyć na pełen zestaw niezbędnych narzędzi do pracy,
  • Wsparcie leadowe,
  • Pełna elastyczność godzin pracy dopasowana do klientów MSP,
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • Szkolenia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • Współpracę z Nationale-Nederlanden, marką która cieszy się ogromnym zaufaniem klientów,
  • Dorzucimy też: ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit Systems, Prywatną opiekę Medyczną w Centrum Medicover, System emerytalny. A co!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u

Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Menadżer Obszaru ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych, Katowice