Oferta pracy

Menadżer Produktu

Delphi Technologies – BłonieO firmie

Delphi Technologies – Błonie

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży oraz realizację celów rozwoju kategorii produktowej

  • Analiza rynku – kluczowych trendów oraz działań konkurencji w zakresie kategorii produktowej

  • Zrozumienie kluczowych trendów rynkowych zdefiniowanie odpowiednich działań dotarcia do użytkownika końcowego

  • Współpraca z klientami – opracowywanie działań zorientowanych na klienta

  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Planowanie i wdrażanie odpowiednich działań marketingowych zależnie od cyklu życia produktu

  • Prowadzenie realizacja planów promocyjnych i komunikacji marketingowej w zakresie określonej kategorii

  • Definiowanie i realizacja polityki cenowej

  • Wsparcie procesu prognozowania popytu w regionie

  • Ekspert w zakresie kategorii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe z zakresu marketingu, wiedza techniczna będzie mile widziana

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – marketing produktowy lub sprzedaż

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, znajomość języka rosyjskiego mile widziana

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

  • Wysokie zdolności analityczne, łatwość pozyskiwania danych z rynku

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku

  • Zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych,

  • Udział w nowych projektach,

  • Szkolenia stanowiskowe (w ramach korporacji Delphi oraz zewnętrzne).

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Darmowy transport z Warszawy do fabryki w Błoniu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy