Ta oferta pracy jest nieaktualna od 593 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

menadżer produktu

  • Cała Polska, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Nasz Klient, zlokalizowana w Gdańsku spółka z hiszpańskim kapitałem, dostarczająca wysokiej jakości rozwiązania w drewnie, planuje rozwój portfolio produktów. W związku z tym poszukujemy osoby z wiedzą, doświadczeniem i pasją na stanowisko:

    Nr ref.: 43436
    Praca stała
    Lokalizacja: Cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta w branży produktów: tarcica drzewna, płyty budowlane, okładziny, chemia/impregnacja, okucia
    • Współtworzenie i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów
    • Działania mające na celu osiągnięcie założonych wyników sprzedaży i zysku
    • Nawiązanie współpracy z dostawcami, podwykonawcami
    • Współtworzenie i realizacja planu marketingowego linii produktów
    • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań handlowych: z inwestorami, projektantami, firmami wykonawczymi
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń, prezentacji dla klientów
    • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu

    Oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunkowe z zakresu technologii drewna, budownictwa lub chemii
    • 3 – 5 letnie doświadczenie na stanowiskach handlowych lub marketingowych w branżach produktowych: tarcica drzewna, płyty budowlane, okładziny, chemia/impregnacja, okucia
    • Znajomość branży, produktów, technologii
    • Umiejętność zarządzania procesem rozwoju produktu – od koncepcji po sprzedaż
    • Gotowość do podejmowania wyzwań
    • Prawo jazdy kat. B
    • Kreatywność
    • Samodzielność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego – na poziomie komunikatywnym lub gotowość do rozpoczęcia nauki
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
    • Znajomość systemu SAP, ogólna znajomość CRM
    • Umiejętność wykorzystania narzędzi MS Office

    Oferta:

    • samodzielne, eksponowane stanowisko w organizacji - udział w tworzeniu nowej linii produktowej
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy, pozwalające na realizację celów biznesowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premiowe
    • prywatna opieka medyczna

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)