Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Produktu - Dział Dachy

  • Bochnia, Brzesko, Kraków, Miechów, Niepołomice, Olkusz, Proszowice, Słomniki, Wieliczka, Wolbrom, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza Firma jest liderem w sprzedaży detalicznej, oraz hurtowej pokryć dachowych, stolarki okiennej a także drzwi i bram. Jesteśmy Spółką Rodzinną, założoną po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy. Jako lider, kierujemy się zasadą - najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oferujemy pracę na stanowisku:

    Menadżer Produktu
    (Dział Dachy)

    Zadania:

    • Koordynowanie pracy struktur sprzedażowych w obszarze wycen projektów, znajomości produktów
    • Odpowiedzialność za realizację planów handlowych - w odniesieniu do indywidualnych wycen oraz inwestycji
    • Udzielanie aktywnego wsparcia Kierownikom regionu /specjalistą ds.sprzedaży  w rozwiązywaniu bieżących problemów procesowych i proceduralnych
    • Systematyczne monitorowanie pracy w zakresie realizowanych zadań - raportowanie i analiza danych - projekty
    • Przeprowadzanie szkoleń techniczno - produktowych
    • Analiza działań konkurencji - ceny/produkty/ zmienność
    • Inicjacja modyfikacji ofert - alternatywy produktowe w odpowiedzi na zachodzące zmiany rynku w odniesieniu do konkurencji
    • Zarządzanie produktem/ efektywnością wdrożenia
    • Planowanie i opracowywanie strategii produktu
    • Tworzenie analiz finansowych w oparciu o marżę

    W zamian za Twoje umiejętności:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
    • Umiejętności technicznego i analitycznego myślenia,
    • Znajomość produktów dachowych oraz branży budowlanej - warunek konieczny,
    • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
    • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktu,
    • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne,
    • Otwartość na nową wiedzę i chęć podnoszenia kwalifikacji,
    • Determinacji na odniesienie sukcesu zawodowego.

    Gwarantujemy Ci:

    • Stabilną pracę w firmie będącej ogólnopolskim liderem w dystrybucji markowych produktów firmy „Blachotrapez”,
    • Ciekawą i rozwojową pracę w oparciu o dynamikę zmian zachodzącą na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Refundację kosztów dojazdu do firmy - lub samochód służbowy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazne środowisko pracy  w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów,
    • (m.in. ubezpieczenie na życie),
    • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

    Oferty (CV, list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
    prosimy przesłać klikając przycisk:

    Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi dokumentami
    i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.