Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer produktu EHS

Antea Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produktem i usługami EHS w oparciu o zasoby własne jak i zewnętrzne

  • rozwój produktu i kompetencji w Polsce

  • przeprowadzanie audytów i ocen z zakresu BHP/OŚ u klientów pod kątem zgodności z przepisami krajowymi i standardami obowiązującymi w centrali międzynarodowej

  • wdrażanie/ocena na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur Zarządzania EHS w oddziałach w Polsce

  • doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji BHP/OŚ

  • pozyskiwanie nowych zleceń, ofertowanie we współpracy z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (opcjonalnie studia podyplomowe) z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i/lub Ochrony Środowiska, lub pokrewne

  • minimum 10 lata doświadczenia zawodowego w branży EHS

  • praktyczna znajomość polskich przepisów BHP/OŚ, takich jak Kodeks Pracy (Dział X) i Prawa ochrony środowiska, oraz powiązanych aktów prawnych

  • doświadczenie w opracowywaniu takich dokumentów jak: audyty due diligence, audyty środowiskowe, EIA, ESA, ESIA

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność sprawnego zarządzania podległymi projektami

  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy dla klientów międzynarodowych

  • znajomość norm ISO 14001 i PN-N -18001

  • znajomość zagadnień z zakresu: Occupational Health, Office safety

  • doświadczenie we wdrażaniu programów, instrukcji i procedur BHP/OŚ

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

  • uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych

  • uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych

  • świadczenia socjalne: opieka medyczna, karta sportowa, dofinasowanie do wczasów oraz okresów świątecznych

  • dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów specjalistycznych

  • dużą samodzielność

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą biurową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy