Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Projektów i Specyfikacji - Warszawa

PPG Industries

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Menadżer Projektów i Specyfikacji, będziesz identyfikował i rozwijał nowe relacje biznesowe, aktywnie promując systemy produktów marek PPG i Tikkurila, budując ich świadomość wśród uczestników procesu inwestycyjnego: architektów, klientów, inżynierów, kierowników projektów, głównych wykonawców i wykonawców specjalistycznych

  • Stworzenie krótko i długoterminowego biznes planu dla rynku inwestycyjnego na wyznaczonym terytorium Polski oraz odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i osiąganie progu rentowności na rynku inwestycyjnym

  • Aktywne poszukiwanie synergii w szerokim portfolio produktów na rynku architektonicznym

  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedaży produktów PPG poprzez osobiste zaangażowanie w działania sprzedażowe i profesjonalne relacje z kluczowymi klientami z branży B2B. W tym oferowanie wsparcia technicznego na najwyższym poziomie

  • Aktywna praca z systemem CRM, aby odpowiednio identyfikować potencjalne szanse sprzedażowe i raportować wszystkie czynności wg przyjętego standardu. Budowanie i zapewnienie codziennej aktualizacji bazy danych klientów,

  • Kompleksowe zarządzanie projektami na rynku inwestycyjnym i koordynacja prac pomiędzy działami firmy oraz sporządzanie specyfikacji projektowej wg przyjętego standardu. Monitoring obsługiwanych projektów od fazy projektowania do fazy realizacji. Stała aktualizacja statusu, szczegółów, załączników i segmentacja projektów w systemie CRM

  • Organizacja szkoleń, spotkań branżowych oraz udział we wszelkich wydarzeniach i eventach z kluczowymi klientami branży B2B w celu wsparcia procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Budownictwo lub pokrewne oraz około 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Mile widziane: studia podyplomowe z zarządzania projektami/MBA,

  • Znajomość rynku inwestycyjnego i pracy z architektami,

  • Znajomość oprogramowania branżowego,

  • Dobra znajomość procesu inwestycyjnego – od projektu po realizację umiejętność sporządzania specyfikacji technicznych,

  • Swoboda w wypowiedzi i prezentacji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • individual awards system