Oferta pracy

Menadżer Projektów Informatycznych

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie zespołu projektowego, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie zadań projektowych;

  • Zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu;

  • Wsparcie procesu testów integracyjnych oraz akceptacyjnych;

  • Współpraca z kierownikami poszczególnych działów firmy;

  • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w projekcie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi;

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami zgodnie z uznanymi metodykami (PMBOK, Agile, Prince2);

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów WMS lub ERP;

  • Doświadczenie w analizie wymagań oraz projektowaniu systemów informatycznych

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność zarządzania i współpracy z ludźmi;

  • Umiejętność zbierania wymagań na każdym szczeblu przedsiębiorstwa;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewnego).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy