Oferta pracy

Menadżer Projektów Inwestycyjnych

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Doktora Józefa Babińskiego 29

Kraków

MENADŻER PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH
Preferowane miejsca pracy: Jankowice k/ Poznania, Kędzierzyn-Koźle, Zgierz, Kraków, Warszawa, Nowa Wieś Wrocławska

CHCEMY POWIERZYĆ TOBIE NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi we wszystkich naszych lokalizacjach,
  • koordynowanie procesu przygotowywania, uzyskiwania akceptacji oraz nadzór nad realizacją planów poszczególnych inwestycji w zakresie technologicznym (analiza technologiczna, dobór urządzeń, wykonywanie projektów technologicznych oraz przygotowanie schematów PID),
  • tworzenie harmonogramu projektu, monitorowanie postępu prac i sprawowanie nadzoru nad przydzielonymi zadaniami inwestycyjnymi w zakresie planowania i sprawozdawczości w celu zapewnienia prawidłowej ich realizacji,
  • przygotowanie oraz nadzorowanie realizacji budżetu,
  • tworzenie oraz opiniowanie dokumentacji projektowej, ustalanie specyfikacji technicznej dla wykonawców i dostawców,
  • udział w procesie wyboru wykonawców i dostawców oraz nadzorowanie realizacji zawartych umów,
  • udział w tworzeniu standardów i regulacji dla obszaru inwestycji, w tym efektywną obsługę procesów, stałą kontrolę nad ich przebiegiem oraz wdrażanie inicjatyw optymalizacyjnych i usprawniających,
  • identyfikację i ocenę ryzyka oraz planowanie działań zapobiegawczych,
  • wsparcie innych komórek organizacyjnych w zakresie planowania inwestycji oraz utrzymania i usprawnienia istniejącej infrastruktury,
  • udział i nadzór w tworzeniu rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych.

LICZYMY NA ZAINTERESOWANIE OSÓB, KTÓRE:

  • mają wykształcenie wyższe techniczne związane z inżynierią chemiczną - warunek konieczny,
  • posiadają co najmniej 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych,
  • posiadają praktyczną, udokumentowaną doświadczeniami znajomość prowadzenia projektów inwestycyjnych (mile widziane ukończone studia lub szkolenia z zakresu zarządzania projektami),
  • mają wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • cechuje bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • dobrze współpracują w zespole, w wielokulturowym środowisku międzynarodowej organizacji,
  • sprawnie używają MS Office (mile widziana znajomość MS Project) i oprogramowanie AutoCad oraz potrafią efektywnie korzystać z zasobów internetowych,
  • znają język angielski na poziomie komunikatywnym (co najmniej na poziomie B1),
  • są gotowe do częstych podróży służbowych,
  • posiadają prawo jazdy kat. B.

DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

  • będziesz członkiem zespołu pracującego w przyjaznej kulturze organizacyjnej, wspierającego rozwój biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej,
  • będziemy sprzyjać Twojemu rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • zaoferujemy Tobie atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych,
  • zapewnimy Tobie profesjonalne narzędzia pracy,
  • wraz z rocznym członkostwem w naszym zespole otrzymasz możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE".

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA APLIKACJI.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy