Menadżer Projektów Marketingowych

GK Farmacol

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynacja realizacji projektów reklamowych, komunikacyjnych oraz wydarzeń specjalnych (konferencje, targi, spotkania biznesowe)

  • opracowanie koncepcji i treści i materiałów reklamowych oraz informacyjnych wraz koordynacją ich produkcji oraz dystrybucji

  • wsparcie obsługi administracyjnej programów partnerskich w tym m.in. aktualizacja baz danych, archiwizacja dokumentów

  • przygotowywanie rozliczeń realizowanych akcji promocyjnych oraz analiza raportów

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert oraz organizacja i wsparcie centralnego działu przetargów w realizacji postępowań

  • rozwijanie narzędzi wsparcia sprzedaży oraz maksymalizacja ich potencjału

  • obsługa platformy mailingowej w zakresie opracowania i dystrybucji korespondencji masowej

  • research i monitoring działań konkurencji wraz z opracowaniem raportów

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji strategii marketingowej

Nasze wymagania

  • znajomości pakietu MS Office

  • planowanie i obsługa kampanii Google Ads oraz Meta Ads

  • znajomości narzędzi trade marketingowych

  • doświadczenia w organizacji eventów

  • elastyczności i umiejętności dostosowania się do zmian

  • umiejętności realizacji zadań zgodnie z ich hierarchią ważności

  • rzetelności i dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz wielowątkowymi projektami

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia wraz z premiowaniem

  • pracę u branżowego lidera rynku z gwarancją zawodowego rozwoju

  • satysfakcję z realizacji codziennych zadań i przyjazną atmosferę (nie tylko w Twoim przyszłym dziale)

  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lubisz dzielić się pomysłami ze swoim Zespołem? Własną komunikatywnością inspirujesz otoczenie do efektywnej współpracy? Potrafisz skrupulatnie zaplanować swój dzień, a terminowość – z zachowaniem wysokiej jakości zrealizowanych zadań – to dla Ciebie priorytet? Do tego – jesteś nieustępliwa/y… bo wiesz, że masz rację? No i wreszcie – organizacja pracy zespołu z jednoczesną realizacją działań operacyjnych to dla Ciebie codzienność? Jeśli tak, to cieszymy się, że tutaj trafiłeś, bo… czeka na Ciebie etat w dziale marketingu u lidera branży farmaceutycznej.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Przewiń do profilu firmy