Oferta pracy

Menadżer Projektów Marketingowych

Labo PrintO firmie

Labo Print

Szczawnicka 1

Poznań

Po s z u k u j e m y
MENADŻER PROJEKTÓW MARKETINGOWYCH

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów marketingowych A-Z
  • bezpośrednia komunikacja z innymi działami firmy oraz podwykonawcami
  • redagowanie treści i komunikatów sprzedażowych, marketingowych, wizerunkowych
  • delegowanie i rozliczanie zadań z uwzględnieniem założeń projektu
  • bieżąca współpraca w zespole
WYMAGANIA:
  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów marketingowych
  • praktyka przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów
  • lekkie pióro poparte doświadczeniem w redagowaniu treści
  • znajomość zagadnień szeroko pojętego marketingu
  • znajomość języka angielskiego
  • pewność siebie i silna orientacja na cel
  • wysoko rozwinięta relacyjność i komunikatywność
  • otwartość, pasja i zaangażowanie
  • konsekwencja i wytrwałość
  • odpowiedzialność i zapał do pracy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Aktywny udział w rozwoju marki na rynkach całej Europy
  • Dużą dozę samodzielności w działaniu dynamiczną, kreatywną pracę w otoczeniu nowych technologii prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń dla Twojej formy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy