Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Projektów Wynajmu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Podesty.Rentals Sp. z o.o.

    Spółka z udziałem kapitału zagranicznego, działająca na kilku rynkach Unii Europejskiej, zajmująca się wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych, poszukuje młodej i ambitnej osoby, chcącej rozwijać swoje talenty i przy okazji dobrze zarabiać, na stanowisko:

    Twoje główne zadania:

    • zwiększanie obrotów spółki, realizacja założonych planów sprzedaży
    • regularne wizyty u istniejących i pozyskiwanie potencjalnych klientów, min. 5 dziennie
    • negocjowanie warunków ofert oraz umów
    • finalizacja transakcji najmu: zamówienia + umowy o współpracy
    • udział w szkoleniach oraz spotkaniach produktowych i sprzedażowych
    • aktywne wspieranie i współpraca z Key Account Managerem
    • monitoring płatności

    Jeśli:

    • jesteś dynamiczny, ambitny, entuzjastycznie nastawiony do życia
    • potrafisz planować swoją pracę i raportować jej wyniki
    • lojalnym człowiekiem dbającym o swoje zdrowie i interesy pracodawcy
    • jesteś kobietą lub mężczyzną z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela handlowego lub innym handlowym, z ważnym prawem jazdy kat. B
    • dobrze się czujesz w wymagającym środowisku pracy
    • masz dużo energii do pracy

    Zapewniamy:

    • szeroki zakres autonomii w działaniach
    • rozwój twoich kompetencji handlowych
    • atmosferę współpracy i szacunku
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód osobowy, laptop, smartfon, pomieszczenie biurowe)
    • umowę o pracę
    • premie od 1% do 15% od osiągamych przychodów, po osiągnięciu minimalnego progu obrotowego
    • opiekę medyczną, kartę Multisport
    • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3.500 zł netto, na start

    Nie zwlekaj.

    Aplikuj teraz klikając w przycisk aplikowania. Jeśli masz w CV zdjęcie to je załącz.

    Klauzula RODO dla kandydata:

    Informujemy Cię, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Podesty.Rentals sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 2, 43-100 Kraków. Tel: 327 500 220, e-mail: [email protected] Twoje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z wykonaniem (m.in. rozliczeniem, udokumentowaniem)  rekrutacji (których jesteś stroną), oraz, przesłania oferty pracy– a więc w związku z zawartymi przez Nas umowami i/lub na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody i/lub na podstawie Twojego wyraźnego żądania, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO. Twoje dane będą  przechowywane przez okres wynikający z właściwych przepisów prawa (np. ustawy o rachunkowości/kodeksu pracy) i/lub upływem terminów przedawnienia roszczeń wynikających z zawartej umowy. Twoich danych nie będziemy przekazywać do państw trzecich. Pamiętaj, że zawsze masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również  przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na moja szczególną sytuację, do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym terminie; przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani nie będą podlegać profilowaniu.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Podesty.Rentals Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Podesty.Rentals Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabryczna 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klauzula RODO:

    Informujemy Cię, że:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Podesty.Rentals sp. z o.o.
    z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 2, 43-100 Kraków. Tel: 327 500 220, e-mail: [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych
    z wykonaniem (m.in. rozliczeniem, udokumentowaniem)  rekrutacji (których jesteś stroną), oraz przesłania oferty pracy – a więc w związku z zawartymi przez Nas umowami lub na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody i/lub na podstawie Twojego wyraźnego żądania, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO.

    Twoje dane będą  przechowywane przez okres wynikający z właściwych przepisów prawa (np. ustawy o rachunkowości/kodeksu pracy) i/lub upływem terminów przedawnienia roszczeń wynikających z zawartej umowy.

    Twoje dane osobowe nie będą przekazywane dalszym odbiorcom

    Twoich danych nie będziemy przekazywać do państw trzecich.

    Pamiętaj, że zawsze masz prawo do:

    • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również  przenoszenia danych,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na moja szczególną sytuację,
    • do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym terminie; przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani nie podlegają profilowaniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.