Oferta pracy

Menadżer projektu – Centrum Dystrybucyjne

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 79A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 79A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem budowy i następnie nowo otwieranym Centrum Dystrybucji

  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój centrum dystrybucyjnego

  • Zapewnienie poprawności, jakości i terminowości realizacji procesów we współpracy z pozostałymi działami firmy

  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz ich bieżące raportowanie

  • Monitorowanie produktywności i systematyczna praca nad jej podwyższaniem

  • Monitorowanie i systematyczna praca nad optymalizacją kosztów operacyjnych

  • Optymalizacja procesów w podległym obszarze

  • Zbudowanie i zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Realizacji zadań z poziomu Skierniewic, oraz Poznania (duża ilość podróży służbowych)

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w przygotowaniu strategii, planowania potrzeb magazynowych dla produktów FMCG i GM (duże powierzchnie 30000-60000 m2)

  • Znajomości niezbędnej infrastruktury, procesów oraz operacji magazynowych

  • Doświadczenia w obszarze zarządzania budżetem i kosztami operacyjnymi

  • Doświadczenia w zarządzaniu procesami, oraz dużym zespołem ludzi

  • Zorientowania na wyniki i umiejętności podejmowania decyzji

  • Umiejętności budowania i prezentacji KPI

  • Doświadczenia w negocjacjach kontraktów 3PL-Open Book

  • Znajomości systemów WMS

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, oraz obsługi programu Excel

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimalnym B2 (w mowie i w piśmie)

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, oraz umiejętności podejmowania decyzji strategicznych

To oferujemy

  • Dużą swobodę i niezależność działania

  • Odpowiedzialność za wiele kluczowych dla firmy procesów

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosfera w międzynarodowym środowisku pracy

  • Atrakcyjne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy