Oferta pracy

Menadżer Projektu

POZBRUKO firmie

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie wsparcie Szefa Działu Prefabrykacji w prowadzeniu inwestycji,

  • kontrola wykonanych robót montażowych i kontakt z kierownictwem budów,

  • kontrola działu kosztorysowania konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej realizowanych inwestycji,

  • współpraca z biurami konstrukcyjno-projektowymi i architektonicznymi w celu wsparcia działań handlowych Spółki,

  • kontrola kosztów inwestycji wycenianych przez biuro projektowe POZBRUK,

  • organizacja pracy działu wycen,

  • reprezentowanie spółki w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi w zakresie dedykowanego doradztwa technicznego na etapie ofertowania, jak i realizacji projektów,

  • odpowiedzialność za promowanie marki POZBRUK jako innowacyjnego i zorientowanego na potrzeby klienta partnera biznesowego (prezentacje, prelekcje, szkolenia, uczestnictwo w targach branżowych).

  • Miejsce pracy, Sobota, ul. Poznańska 43

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami, min 2 lata,

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej realizowanych inwestycji,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie,

  • 4-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne takie jak: komunikatywność, budowanie i rozwijanie relacji, nastawienie na współpracę,

  • rozwinięta orientacja na klienta, nastawienie na sukces i wynik,

  • chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju,

  • dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy,

  • stabilną pracę w nowoczesnym stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • współpracę z profesjonalnym i dynamicznym zespołem ludzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Przewiń do profilu firmy