Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Projektu (uruchomienie linii produkcyjnych w nowym zakładzie - Greenfield)

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji

  • Przygotowanie planu projektu i prowadzenie przeglądów projektu

  • Nadzór nad uruchomieniem produkcji

  • Utrzymywanie stałej komunikacji ze wszystkimi interesariuszami projektu

  • Monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych parametrów projektu oraz raportowanie ich do przełożonego lub komitetu sterującego

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu projektu

  • Zarządzanie ryzykiem w ramach projektu

  • Zapewnienie realizacji wymagań klienta w zakresie terminowości i jakości produktu

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu inżynierii, logistyki, produkcji lub zarządzania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (uruchomienia produkcji)

  • Swobodna znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego

  • MS Project (mile wid.)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz

  • Praktyczna znajomość metodyki realizacji projektów (PMI lub PRINCE2)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w Lublinie

  • Pewność siebie, chęć rozwoju, otwartość na nowe wyzwania

  • Typ gracza zespołowego, umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność współpracy z zespołami reprezentującymi różne działy firmy (kontakty międzynarodowe)

  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu

  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub w oparciu o kontrakt menedżerski w zależności od preferencji Kandydata;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w nowej, miedzynarodowej firmie;

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy;

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z pozomu greenfield.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenie 60 państw.

Jako specjalista w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, interfejsów HMI oraz systemów RFID oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 250 osób.

Przewiń do profilu firmy