Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Regionalny ds. Klienta Biznesowego

KARLIK ENERGY

10 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i efektywna obsługa Klientów Biznesowych

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców z sektora przemysłowego i handlowego

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem

  • Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzedażowa i rynkowa

  • Przekazywanie dokumentacji sprzedażowej i raportowanie prowadzonej aktywności w narzędziach CRM

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów lub usług dla klientów biznesowych

  • Skuteczność w finalizowaniu umów

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Wysoka aktywność, ukierunkowanie na cele oraz kreatywne działanie

  • Ambicja i otwartość na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz czynne prawo jazdy kat.B

  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Mile widziane

  • Osoby z branży OZE, ubezpieczeń, bankowości, nieruchomości lub pokrewnych

To oferujemy

  • Unikatowy system wynagrodzenia bez górnego limitu – dostosujemy podstawę do Twoich potrzeb i potencjału sprzedażowego

  • Premie kwartalne

  • Konkursy sprzedażowe

  • Szeroki wachlarz produktów okołoenergetycznych: PV, sprzedaż energii elektrycznej, popmy ciapła, folie grzewcze, ładowarki samochodowe, magazyny energii

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód klasa C, komputer, karta paliwowa, dedykowane systemy CRM, materiały marketingowe

  • Profesjonalne szkolenia produktowe i coaching sprzedażowy w teorii i praktyce prowadzone przez najlepszych fachowców

  • Wysoką kulturę współpracy oraz opiekę sprzedażową i posprzedażową

  • Możliwość awansu w strukturze Działu Sprzedaży

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju

  • wysokie zarobki

Karlik to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca od ponad 30 lat na rynku motoryzacyjnym jako autoryzowany dealer 8 światowych marek samochodowych i motocyklowych.

Od lat stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług i właśnie dlatego mamy tak dużą bazę klientów biznesowych którzy nam zaufali.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów intensywnie rozwijamy Karlik Energy – markę w grupie spółek Karlik. Karlik Energy zaspakaja coraz większe potrzeby naszych klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii. Poszukujemy ludzi z pasją, nieprzeciętnych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu bo wiedzą jakie możliwości daje wciąż rozwijający się rynek OZE.

Przewiń do profilu firmy