Oferta pracy

Menadżer regionalny

STAINER SP Z O OO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów chemii budowlanej

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na wyznaczonym teranie

  • Aktywne zdobywanie Klientów indywidualnych i inwestycyjnych

  • Współpraca z m.in. z wykonawcami, deweloperami, inwestorami

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenie (premia plus prowizja)

  • Samodzielną i ciekową pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy (wysokiej klasy samochód w segmencie typu C, komputer, telefon)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Dostęp do branżowego Know-how

STAINER SP Z O O

Chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego zespołu sprzedaży pracującego zgodnie z filozofią work- life – balance

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży budowlanej?

Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne?

Jesteś otwarty, samodzielny, komunikatywny i nie boisz się wyzwań?

Dołącz do Nas.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy