Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Regionu

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 27.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Ogólnopolski producent mięsa i wędlin, lider w swojej branży poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepów
    • Pozyskiwanie nowych lokalizacji
    • Dobra znajomość specyfiki handlu w sieciach handlowych,
    • Szkolenie pracowników z zakresu obsługi klienta oraz ekspozycji asortymentu
    • Zarządzanie w sposób efektywny bezpośrednio podległymi pracownikami
    • Analiza rynku
    • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w sprzedaży w branży mięsnej - warunek konieczny
    • Znajomość obsługi komputera
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
    • Umiejętność przekazywania wiedzy
    • Dobra organizacja pracy i systematyczność
    • Prawo jazdy kat B, gotowość do pracy w terenie
    • Uczciwość i wytrwałość w działaniu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samodzielność w realizacji zadań
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
    • Pracę w dużej stabilnej Firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.