Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer RESTAURACJI

POD TELEGRAFEM S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie restauracją oraz koordynacja pracy podległych pracowników,

  • Ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie,

  • Kierowanie zespołem pracowników w tym; obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze sali restauracyjnej i terenu zewnętrznego,

  • Pozyskiwanie klientów; organizowanie spotka biznesowych, uroczystości rodzinnych, spotkań towarzyskich

  • Sprawowanie pieczy nad codziennym funkcjonowaniem restauracji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii - minimum dwuletnie w wprowadzeniu restauracji,

  • Zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy w zespole, energia i zaangażowanie,

  • Dyspozycyjność, dyscyplina i sumienność,

  • Pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Uczciwe warunki pracy (umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + prowizja),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

  • Atrakcyjny system premiowania.

POD TELEGRAFEM SA W KIELCACH POSZUKUJE

Doświadczonego Menadżera do Włoskiej Restauracji.

Przewiń do profilu firmy