Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Rozwoju Biznesu – rynek farmaceutyczny

Grupa AkomexO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w segmencie farmaceutycznym (opakowania, ulotki)

  • Zwiększanie szans sprzedażowych poprzez regularne poszukiwanie nowych odbiorców

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków

  • Prowadzenie projektów w zakresie nowych wdrożeń

  • Analiza potencjału rynku farmaceutycznego

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku farmaceutycznego (producenci leków i suplementów diety)

  • Sprawność w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymywania relacji biznesowych

  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub innego j. obcego (niemiecki, francuski)

  • Mile widziane doświadczenie w branży opakowań z tektury litej i ulotek

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, znajomość narzędzi (np. MS Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Doskonałą atmosferę

  • Pracę w zespole zorientowanym na rozwój osobisty

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Grupa Akomex

Grupa kapitałowa Akomex jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce produkującym opakowania z tektury litej, ulotki informacyjne do farmaceutyków, kosmetyków itp. wyrobów, etykiety samoprzylepne Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką wagę odgrywa czas oraz elastyczność względem potrzeb Klienta, dlatego też zapewnimy najwyższą jakość obsługi i finalnego produktu. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi i spożywczymi, zaś produkty w naszych opakowaniach można spotkać we wszystkich aptekach w Polsce i poza granicami oraz w dużych sieciach handlowych w całej Europie. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Starogardzie Gdańskim (Akomex) i Aleksandrowie Kujawskim (Drukpak). Zakłady wyposażone są w nowoczesny park maszynowy. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na opakowania inwestujemy sukcesywnie w nowe technologie oraz podwyższanie kompetencji swoich pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Masz doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej lub z branżą farmaceutyczną a przy okazji chcesz rozwijać się w sprzedaży – dołącz do zespołu lidera na rynku opakowaniowym w Polsce dla tego segmentu.