Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Rozwoju Biznesu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cenatorium Sp. z o.o.

    Cenatorium to czołowy dostawca rozwiązań wykorzystywanych przez większość sektorów gospodarki w tym finansowy, energetyczny, a także instytucje publiczne. Dysponujemy stale rozbudowywaną bazą informacji o nieruchomościach, spełniającą najwyższe możliwe poziomy wiarygodności. Równolegle tworzymy autorskie rozwiązania IT i narzędzia analityczne oparte o machine learning, czerpiące z dużych, nieustrukturyzowanych zbiorów danych.

    W 2017 roku znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50, jako jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

    Jeśli chcesz z nami wytyczać standardy informacji o rynku nieruchomości, jesteś pasjonatem technologii zostań członkiem naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Identyfikowanie potrzeb, doradztwo i współpraca z klientami korporacyjnymi
    • Rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i budowanie relacji z już istniejącymi
    • Prowadzenie procesu sprzedaży (badanie potrzeb, przygotowanie propozycji, składanie ofert, negocjacje warunków, dostarczanie rozwiązań)
    • Rozmowy i negocjacje z wyższą kadrą menadżerską
    • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
    • Przygotowywanie z obszarem produktów i operacji nowych rozwiązań i zmian do istniejących produktów odpowiadających na obecne i przyszłe potrzeby rynkowe.

    Profil kandydata

    • Doświadczenie w sprzedaży dla klientów korporacyjnych w szczególności branży finansowej, nieruchomości lub instytucji państwowych
    • Bardzo duża orientacja na klienta
    • Umiejętność diagnozowania i odpowiadania na potrzeby rynku

    Mile widziane doświadczenie w:

    • Rozwoju produktów i usług oraz wsparciu marketingowym
    • Prowadzeniu długofalowej współpracy z Klientami przy wdrażaniu produktów innowacyjnych.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.
    • Realną możliwość rozwoju w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Relacje biznesowe i możliwość pracy z wyższą kadrą menedżerską największych firm w Polsce
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Zdobycie doświadczenia w obszarze produktów bazujących na zaawansowanych technikach przetwarzania danych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.