KAZAR Group Sp. z o.o.

Menadżer Salonu Sprzedaży

KAZAR Group Sp. z o.o.O firmie

plac Czerwca 1976 Roku 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi

  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, motywowanie, szkolenie i rozwój)

  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie (monitorowanie wyników zespołu)

  • Zapewnienie przestrzegania procedur wewnątrz-firmowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail (co najmniej 2 lata)

  • Wytrwałość w realizacji założonych celów sprzedażowych (praca na wskaźnikach)

  • Samodzielnośc oraz wysokie zdolności organizacji pracy własnej oraz członków zespołu

  • Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie

  • Realną ścieżkę kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy