Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menadżer Sekcji - branża finansowa / pożyczkowa

Benefitia Sp. z o.o.

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży usług finansowych na wyznaczonym terenie

  • rekrutacja i szkolenie oraz wsparcie grupy doradców

  • bezpośredni kontakt z klientem indywidualnym

Nasze wymagania

  • potrafisz zorganizować pracę własną i innych

  • jesteś skupiony/a na osiąganiu wyników

  • jesteś dyspozycyjny/a

  • jesteś kreatywny/a i nie boisz się podejmować decyzji

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię za realizację wyników operacyjnych

  • rozwój zawodowy – 75% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne

  • pakiet medyczny

  • kartę MULTISPORT +

  • udział w nowych projektach

  • telefon, tablet, samochód służbowy Opel Corsa

Jeżeli:

• lubisz pracować samodzielnie i potrzebujesz dużej swobody w działaniu

• jesteś osobą która potrafi zmotywować siebie i innych do pracy

• nie boisz się wyzwań

• uparcie dążysz do celu

• masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych

• byłeś pomijany w awansach wewnętrznych

Ta praca jest dla Ciebie !

Card 4 You jest marką handlową Benefitia Sp. z o.o. działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit.

Misją Spółki jest wspieranie domowych budżetów naszych klientów.

Jesteśmy prężną firmą z innowacyjnym produktem w branży pożyczkowej.

Cały czas się rozwijamy i powiększamy zasięg działania naszych Doradców i Menadżerów.

Przewiń do profilu firmy