Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Sieci Sklepów

  • Pszczyna, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash - Ambra

    Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jest liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży.

    Jest częścią Grupy Eurocash – szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej prawie 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

    MENADŻER SIECI SKLEPÓW / TRADE-MARKETINGU - KOSMETYKI
    Miejsce pracy: Pszczyna

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Analiza rynku drogeryjnego w Polsce;
    • Poszukiwanie kierunków oraz zbudowanie nowego konceptu sklepu drogeryjnego (w oparciu o badania i analizy marketingowe);
    • Zarządzanie siecią Drogerie Koliber;
    • Odpowiedzialność za marketing wizerunkowy oraz trade-marketing dla firmy Ambra oraz sieci Drogerie Koliber;
    • Prowadzenie ekspansji sieci;
    • Udział w doborze i ustalaniu dostawców oraz struktury asortymentu w drogerii;
    • Kreowanie oraz nadzór nad utrzymaniem standardów sieci Koliber;
    • Realizacja strategii handlowej (dział kosmetyczny) na powierzonym regionie.

    Idealny kandydat powinien:

    • Mieć doświadczenie w marketingu i/lub trade-marketingu w branży FMCG
      (optymalnie w dziedzinie kosmetyków / chemii gospodarczej);
    • Wykazywać wiedzę z zakresu funkcjonowania sklepów drogeryjnych oraz znać metodologię projektowania placówek handlowych;
    • Posiadać doświadczenie w pracy w modelu franczyzowym;
    • Posiadać wiedzę nt. rynku kosmetycznego;
    • Znać funkcjonowanie dostawców produktów kosmetycznych;
    • Charakteryzować się zdolnościami organizacyjnymi i komunikacyjnymi;
    • Być kreatywny i dynamiczny;
    • Rzetelnie planować i organizować pracę własną;
    • Dobrze obsługiwać MS Office;
    • Mieć czynne prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Udział we współzarządzaniu całym przedsiębiorstwem (członek nieformalnego Zarządu)
    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    opis