Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menadżer Sklepu - płatne praktyki / Store Manager - paid practices

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GALAXY FOOD & BEVERAGE HOLDING sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    GALAXY FOOD & BEVERAGE HOLDING SP. Z O.O.

    A team works with the head for your business and with the heart for your dreams

    We are a company that stewards responsibility as we fulfill dreams, for all our shareholders, stakeholders snd ourselves. We naturally demand the strictest of our team. It is inevitable that we are even more concerned for those we work for as friends and partners, and we treasure your important choice in investing with us, as we pledge you our long-term support.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Jeśli jesteś osobą z ideą i interesuje Cię branża usługowa,
    • Jeśli znasz angielski i polski,
    • Jeśli jesteś zmotywowany/-a do uczenia się nowych rzeczy,
    • Jeśli jesteś ambitny/-a i masz dobre umiejętności komunikacyjne i koordynacyjne,
    • Jeśli chcesz zrobić coś interesującego z ciekawymi ludźmi, i chętnie pomagasz partnerom.

    Oferujemy:

    • komfortową i wygodną atmosferę pracy,
    • kompletny i kompleksowy program szkoleniowy,
    • sposób na szybki awans,
    • wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa.

    Jako kandydat/-ka na kierownika sklepu dołączasz do zespołu, a pierwszym krokiem będzie odbycie szkolenia. Osoba, która osiągnie standard staje się kierownikiem sklepu. Natomiast wybitna ma szansę zostać wybrana do pracy w centrali.

    Musisz wykonać niniejsze zadania podczas szkolenia:

    • Nabycie umiejętności i opanowanie praktyki w celu utrzymania standaryzacji procedur operacyjnych i zapewnienia klientom wysokiej jakości produktów.
    • Odbicie praktyk na każdym stanowisku w sklepie i poznanie wszystkich aspektów jego działalności.
    • Utrzymanie dobrego wrażenia na klientach i dobrego środowiska konsumenckiego, przekazanie klientom pozytywnej poprzez uśmiech.
    • Komunikacja i raportowanie pracy z centralą jako most pomiędzy klientami a centralą.
    • Nabycie umiejętności opanowanego rozwiązywania nagłych problemów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Who are you?

    • You are a creative person and passionate about the service industry.
    • You speak English and Polish.
    • You are motivated to learn new things and ambitious to become a manager.
    • You communicate well with customers and coordinate well with your partners.

    We offer:

    • Relaxing and friendly working environment.
    • Systematic and comprehensive training.
    • Fast advancing career path:
    • Trainee → Shop Manager → Area Manager → Headquarter Role
    • Basic salary + sales bonus.

    During the training, you will:

    • Learn and practice standard operation procedures to ensure premium quality of products and services.
    • Rotate at various positions to master shop operation.
    • Promote brand image and strive for ‘life changing’ consumer experience.
    • Collect customer feedbacks and communicate proactively with headquarter for areas of improvement.
    • Learn to handle emergent situation as a shop manager.

    If you are the ONE, please send your CV via Aplikuj button.