Oferta pracy

Menadżer Sprzedaży

Mercator Medical S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za tworzenie i realizację budżetu sprzedaży dla zarządzanego rynku

  • Tworzy, nadzoruje i odpowiada za realizację założonych planów sprzedażowych

  • Nadzoruje rozbudowę sieci sprzedaży i aktywne pozyskuje nowych klientów

  • Buduje i utrzymuje relacje biznesowe z kluczowymi klientami

  • Monitoruje realizację zamówień, obsługę posprzedażową, poziom satysfakcji klienta

  • Kieruje procesem prognozowania popytu/odpowiada za tworzenie forecastów

  • Tworzy cenniki zgodnie z ustaloną polityką cenową oraz zarządza poziomem cen i marż

  • Nadzoruje procesy związane z udziałem w przetargach publicznych oraz realizację umów

  • Organizuje i prowadzi szkolenia produktowe

  • Nadzoruje pozyskiwanie informacji o rynku i konkurencji, uczestniczy w kreowaniu oferty rynkowej na podstawie analizy potrzeb klientów

  • Współpracuje z Działem Zakupów, Marketingu, Łańcucha Dostaw w celu optymalizacji oferowanego portfela produktów

  • Nadzoruje działania marketingowe oraz bierze udział w wydarzeniach branżowych, konferencjach, targach

  • Przygotowuje analizy, zestawienia i raporty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu sprzedażą na polskim rynku szpitalnym i/lub rynku otwartym

  • Znajomość branży jednorazowych wyrobów medycznych - mile widziana

  • Gruntowna znajomość polskiego rynku otwartego/rynku szpitalnego, wiedza na temat procedur przetargowych i szpitalnych

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz umiejętności wnioskowania na podstawie zróżnicowanych danych rynkowych i sprzedażowych

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy oraz ustalania priorytetów

  • Umiejętności interpersonalne i zdolność do współpracy z osobami na różnych stanowiskach

  • w strukturze organizacyjnej

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B2

  • Prawo jazdy kat.B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników