Oferta pracy

Menadżer Sprzedaży

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji gotowych elementów metalowych, obecnie poszukujemy osoby gotowej
do dalszego rozwoju na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • całościowy nadzór nad planem sprzedaży podległej części Działu Sprzedaży,
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy sprzedażowe,
  • sprzedaż i aktywna obsługa kluczowych klientów firmy,
  • ciągła współpraca z przedstawicielami pozostałych działów firmy, inwestorami, dostawcami,
  • przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk, analizowanie rynku i działań konkurencji,
  • opracowywanie standardów obsługi klientów i pilnowanie realizacji przyjętych norm,
  • dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Poszukujemy osób, z:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w firmach z branży budowlanej lub produkcji przemysłowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami sprzedażowymi B2B, B2C oraz w formule P2P,
  • doświadczenie w pracy na budżetach sprzedażowych powyżej 20 mln zł,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające budować trwałe relacje biznesowe,
  • biegła znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • szerokie kontakty z firmami wykonawczymi, GW, developerami, Inwestorami, Producentami,
  • biegła znajomość rynku wyrobów metalowych różnego rodzaju,
  • mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu produktów do sieci marketów budowlanych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pozytywnej atmosferze,
  • narzędzia zapewniające komfortowe warunki pracy (komputer, telefon, samochód służbowy),
  • szkolenia wewnętrzne,
  • benefity.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy